Kubota Kepçe

 

 

KUZEYTEK mini kazıcı ve yükleyici ( kubota kepçe ) sayesinde su kanalı açma,fidan çukuru açma, bağ bozma, ağaç kökü çıkarma, bostan hazırlama, çit direği dikme vb. işleri rahatça yapabilirsiniz.

 

Hayvancılıkta da genel işlerinizi yapabileceğiniz mini kazıcı ve yükleyiciniz ( kubota kepçe ) sayesinde temizlik , yükleme ve boşaltma işlerinizi de çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

KUZEYTEK mini kazıcı ve yükleyici ( kubota kepçe ) sayesinde en dar alanlarda bile kazma ve yükleme işlerini rahatça yapacaksınız. Büyük makinelerin giremediği ve manevra yapamadığı dar alanlar için ideal olan mini backhoe loader ve ön yükleyici tam size göredir.

 

KUZEYTEK tarafından tasarlanıp size özel üretilen mini kazıcı-yükleyiciler ( backhoe loader- beko loder ) ( kubota kepçe ) 16-30 HP arasındaki güce sahip traktörlere akuple olarak çalışır. Sağlam hidrolik donanımı ve basit kullanımı sayesinde her işinize koşar.

En zor ve En dar şartlarda çalışan ve bütün testlerden başarı ile geçen mini kazıcı-yükleyicilerimiz sizin de gözünde saygınlık kazanmaya devam ediyor.

İşlerinizi kolaylaştırmanın yeni yolu KUZEYTEK kullanın hep en önde olun, rahat edin.

Çok yönlü kullanılabilen mini kazıcı-yükleyicilerimiz sayesinde artık birçok işini çok daha kolay;

-yükleme

-tesviye

-dolgu

-kazı

-kavrama

-itme

 

Dayanıklı çelik gövdesi ve ekstra olarak güçlendirilmiş bölümleri ile güvenle çalıştığınız makinelerimiz bizim kadar sizin de gururunuz.

Traktörünüze kolayca bağlayabileceğiniz mini kazıcı ve yükleyiciniz sayesinde kanal açma işleriniz artık daha kolay ve hızlı.

Teknolojik ve estetik özelliklerin en üst seviyelere çıkaran makinelerimiz sayesinde rahat edin.

Ürettiğimiz tüm makinelerin yedek parçalarına servislerimizi bizi arayarak alabilirsiniz.

Hep yanınızdayız. Tel: 0 380 790 11 05

 

 

İlgili Video

Beko Loder Mini Kazıcı ve Yükleyici